WAX Engine

Podczas odsłuchu kolejnych albumów, mamy do czynienia z ciszą tła o jaką nie łatwo w analogowej domenie. To niewątpliwy atut. Jeśli dodamy, iż zarówno stabilność obrotów, jak i brak jakiegokolwiek przydźwięku z pracującego układu silnik-talerz, oraz wyjątkowe ramię, to otrzymujemy konstrukcję, która musi być rozpatrywana jako wstęp do analogowego high-endu.

LM-215CD

LM-215CD gra dźwiękiem, który wykracza poza sugerowany wyglądem minimalizm i rozmiar. To co otrzymujemy jest bowiem pełnowymiarowe i pozbawione kompleksów, jest fit i nieco eco (te modne kategorie spoza idiomu audio tylko po to, aby nakreślić zdrowy charakter tego dźwięku). To niewielkie urządzenie ma bowiem wielkie serce do muzyki.

GMPTech FF-8

Tymczasem, wyobraźmy sobie, iż mamy do czynienia z kolumnami, które grają hiperdetalicznie, które oddychają oddechem muzyki, a nawet samych muzyków, które sprawiają, iż muzyka gra poniekąd w naszej głowie, a dźwięki docierają do nas po niewidzialnym dźwiękowym łuku. FF-8 wszystko to oferują, czyniąc to z lekkością i wyrafinowaniem.