LM-215CD

LM-215CD gra dźwiękiem, który wykracza poza sugerowany wyglądem minimalizm i rozmiar. To co otrzymujemy jest bowiem pełnowymiarowe i pozbawione kompleksów, jest fit i nieco eco (te modne kategorie spoza idiomu audio tylko po to, aby nakreślić zdrowy charakter tego dźwięku). To niewielkie urządzenie ma bowiem wielkie serce do muzyki.

GMPTech FF-8

Tymczasem, wyobraźmy sobie, iż mamy do czynienia z kolumnami, które grają hiperdetalicznie, które oddychają oddechem muzyki, a nawet samych muzyków, które sprawiają, iż muzyka gra poniekąd w naszej głowie, a dźwięki docierają do nas po niewidzialnym dźwiękowym łuku. FF-8 wszystko to oferują, czyniąc to z lekkością i wyrafinowaniem.

Audiowave

Kolumny te mają bowiem pewną cechę, która sprawia, iż muzyka niejako unosi się znad kolumn, tak jakby tuż za nimi skryta była scena. Ta scena jest plastyczna, czuć jej wielkość i atmosferę spektaklu. Audiowave bowiem muzykę lubią i lubią nam ją prezentować, i to w sposób, który z pewnością nas zrelaksuje i umieści w odpowiednim kontekście